Ilsetraopp-banner

Ilsetra Opp 2016 er dessverre avlyst grunnet få påmeldte.

Se rittets Facebook-side her.

For klassene 15/16, junior og senior vil Ilsetra Opp være et av rankingrittene til Norges Cykleforbund. Vi lover høydemetere, svette og en strålende bakkekonkurranse for liten og stor!

Løypeprofil og kart:

ilsetra

Resultater Ilsetra Opp 2014:

Menn:        
         
Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
1 Manengen Lars Ragnar Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 38.17
2 Rønnestad Bent Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 39.02
3 Ellingsen Jonas Ottestad IL - Sykkel 39.09
4 Offigstad Oddvin Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 39.35
5 Mortensen Frank Vegard   41.39
6 Forseth Sigmund Lågen CK 42.31
7 Sveum Olav Raufoss/ Gjøvik sykkelklubb 48.49
8 Karlsen Leif Håkon Ringerike Sykkelklubb 52.21
9 Nordnes Anders Kristian Ottadalen  53.02
10 Sveen Marius Totenkrank CK 53.15
11 Forseth Torgeir   53.18
12 Aaslund Geir Stian Follo Sykkelklubb 1.07.31
         
3 Kankerud Kristen Lillehammer Cykleklubb - Sykkel DNS
5 Bakken Ole Martin Lillehammer Cykleklubb - Sykkel DNS
         
Kvinner:        
         
Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
         
1 Sveum Elisabeth Raufoss/ Gjøvik sykkelklubb 49.56
Gutter 15/16:        
         
Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
1 Laulo Lars IL Heming - Sykkel 40.06
2 Aulstad Brage Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 41.01
3 Hansen Sebastian Ivan Raufoss & Gjøvik SK 41.16
4 Karbøl Kristen Søndenå Sauda SK 42.23
5 Nybakk Alexander Ringerike Sykkelklubb 42.29
6 Varlid Ådne Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 43.58
7 Kjemhus Joakim S. Sandnes Sykleklubb 44.04
8 Hovdenak Emil Berg Ringerike Sykkelklubb 44.08
9 Husom Amund Kirkebøen Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 46.24
10 Westad Rasmus Børset Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 47.03
11 Lørken Roman Magnus Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 47.21
12 Hong Herman Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 47.25
13 Selnes Ola Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 48.01
14 Søyland Harald Kittelsbye Ringerike Sykkelklubb 48.36
Gutter 13/14:        
         
Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
1 Bakken Torjus Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 53.10
2 Ugland Tobias Raufoss & Gjøvik SK 54.57
3 Botn Sivert Hadeland sykkelklubb 56.44
4 Aaslund Magnus Follo Sykkelklubb 1.02.59
Gutter 11/12:        
         
Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
         
1 Kvamme Thor Herman Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 9.12
2 Riste Topp Audun Ringerike Sykkelklubb 9.58
3 Ulset Ådne Lillehammer Cykleklubb - Sykkel 12.03
4 Hovdenak Trym Joakim Berg Ringerike Sykkelklubb 10.12
         
  Berger Noah R. Eidsvoll SK DNS
Gutter 10:        
         
Plass Etternavn Fornavn Klubb Tid
         
1 Messel Kevin A. Sandli Ringerike Sykkelklubb sep.30