vingnes-banner

Temporittet over 10 km har blitt vært populært blant lokale ryttere til å måle krefter, både mot hverandre og fra sesong til sesong.

Det er ingen påmelding eller kontigent for å starte Vingnes Tempo, da du bare møter opp på parkeringsplassen nord for avkjøring Kastrudveien på vei mot Jørstadmoen og starter med ett minutts mellomrom. Vending skjer rundt busslomma ved Jørstadmoen.

Vi oppfordrer alle medlemmer til å møte opp! Første start går kl 18:00, men møt opp i god tid.

Resultater Vingnes Tempo 2016:

19. mai:

Eirik Josten 13:16
Vegard Børsheim 13:19
Rasmus Westad 13:49
Jacob Høyem 14:05
Amund Husom 14:10
Jonas Lie 14:19
Torjus Bakken 16:09
Fredrik Strandhaug 16:33
Børre Storhaugen 16:58
Thor Hermann Kvamme 17:34
Henrik Høie 18:09
Håkon Torseth 18:26
Hedda Brenningen 20:33
Hanne M. Storhagen 20:43
Håkon Wedum 21:11

 


Resultater Vingnes Tempo 2015:

Resultater 11.juni:

Truls Korsæth 13:04 (Første 10 km av 50 km)
Vegard Jevnesveen 13:13
Andre Solbakken 15:20
Sondre Ulset 15:30
Johannes S. Mittet 15:57
Emil Skjelstad 15:58
Kjersti Korsæth 17:44
Per Buttingsrud 18:55
Maria Barlund 19:06
Håkon Torseth 19:39

Resultater 21.mai:

Navn Tid
Hans-Kristian Rudland 13:09
Petter Fagerhaug 13:17
Rasmus Tiller 13:23
Andreas Staune-Mittet 13:32
Per Strømseth 13:45
Brage Aulstad 14:11
Jacob Høyem 14:27
Karl-Martin Sandvold 14:37
Ola Selnes 15:00
Sverre Strømseth 15:20
Henrik Granseth 15:32
Andre Solbakken 15:41
Øystein Brennum 15:47
Kristian Holm 16:17
Johannes Staune-Mittet 16:34
Torjus Bakken 17:38
Gunhild Korsæth 18:25
Sjur Holm Grønlien 18:38
Kjersti Korsæth 18:48
Ådne Ulset 19:24

7.mai:

Navn Tid
Andreas Staune-Mittet 13:42
Vegard Jevnesveen 14:00
Terje Lindholm 14:14
Jacob Høyem 14:18
Carl-Martin Sandvold 14:40
Eivind Slaaen 15:30
Andre Solbakken 15:41
Erling Høyem 15:47
Rasmus Børset Westad 15:48
Sondre Ulset 15:57
Johannes Staune-Mittet 16:33
Roman-Magnus Lørken 17:11
Kjersti Korsæth 19:33
Gunhild Korsæth 19:40
Håkon Torseth 19:52

 


Resultater Vingnes Tempo i 2014:  
7.mai:  
Vegard Børsheim 14,40
Vegard Jevnesveen 14,51
Andre Solbakken 16,15
Torbjørn Broks Pettersen 16,18
Eirik Braathen 17,13
Jostein Karlsen 18,49
Even Karlsen 19,26
Torjus Bakken 19,51
Robin Braadland 20,25
Ådne Ulset 22,57
   
21.mai:  
Børsheim Vegard 13:23
Huse Sturla 13:54
Skaarseth Iver 14:47
Krogsveen Lars 15:00
Solbakken Andre 15:48
Broks Pettersen Torbjørn 16:00
Huse Ole Marcus 16:10
Granseth Henrik 16:11
Husom Amund 16:19
Holm Grøneng Sjur 19:13
Braadland Robin 19:30
Ulset Ådne 20:10
   
04.juni  
Skaarseth Anders 12:46
Kleiven Njål Eivind 12:56
Rudland Hans C 13:21
Foss Tobias 13:31
Fossum Tiller Rasmus 13:37
Josten Eirik 13:46
Huse Sturla 13:49
Westad Emil 13:51
Kleppan Jarand 13:53
Jevnesveen Vegard 14:07
Børsheim Vegard 14:30
Solbakken Andre 15:28
Aulstad Brage 15:29
Ulset Sondre 16:07
Husom Amund 16:20
Lørken Roman 16:20
Nyhus Martin 17:12
Strømseth Sverre 17:32
Karlsen Even 18:00
Bakken Torjus 18:17
Braadland Robin 19:06
Holm Grøneng Sjur 19:28
Grøneng Holm Sjur 19:28
Kvamme Tor Herman 19:43
Ulset Ådne 20:46
Kleppa Madslien Ole Gunnar 22:12
Wedum Håkon 23:42
   
18.juni:  
Andreas Mittet 14:42
Sondre  Ulset 15:24
Christian Holm 15:58
Glenn  Wiik 16:24
Sjur  Holm 18:50
Robin Braadlad 19:14
Kjersti Korsæth 19:50
Håkon Torsæth 22:30
Håkon Wedum 24:27

 

2.juli:

 
Terje Lindholm 13:38
Geir Nyhus 13:47
André Solbakken 15:30
Ole Markus Huse 16:16
Johannes Staude Mittet 17:33
Robin Braadland 19:52