Kjøreplaner

Tidsplan for rundbne:


Klasse

Start

Løype

Runde-lengde

Antall runder

Lengde totalt

Antatt vinnertid

Vinner i mål ca kl

Trening i løypene frem til kl 08:45. Lagledermøte for Grønn og Blå løype kl 08:15.

M 10

09:00

Grønn

1,5

2

3,0

0:12

09:12

K 10

09:02

Grønn

1,5

2

3,0

0:14

09:14

M 8-9

09:30

Grønn

1,5

1

1,5

0:07

09:37

K 8-9

09:32

Grønn

1,5

1

1,5

0:08

09:40

M 6-7

09:35

Grønn

1,5

1

1,5

0:08

09:43

K 6-7

09:37

Grønn

1,5

1

1,5

0:08

09:45

Premieutdeling for grønn løype kI  10:15

M 12

10:00

Blå

2,7

2

5,0

0:20

10:20

M 11

10:02

Blå

2,5

2

5,0

0:21

10:23

K 12

10:05

Blå

2,5

2

5,0

0:21

10:26

K 11

10:07

Blå

2,5

2

5,0

0:22

10:29

M 14

10:45

Blå

2,7

3

7,5

0:30

11:15

M 13

10:47

Blå

2,5

3

7,5

0:31

11:18

K 14

10:50

Blå

2,5

3

7,5

0:31

11:22

K 13

10:52

Blå

2,5

3

7,5

0:32

11:25

Premieutdeling for blå løype kl 12:15. Lagledermøte for Rød løype kl 11:00
Trening i løypene fra kl 11:25 – etter siste rytter har rundet og til kl 11:50. Fra start og i løyperetning.

M 16

12:00

Rød

4,5

3

13,5

0:50

12:50

M 15

12:02

Rød

4,5

3

13,5

0:50

12:52

M-Elite

13:15

Rød

4,5

6

27,0

1:30

14:45

M-Junior

13:20

Rød

4,5

4

18,0

1:05

14:25

Premieutdeling M 15 og M16 kl 13:45

Premieutdeling for M Elite/Junior kl 15:30

K-Elite

15:00

Rød

4,5

5

22,5

1:30

16:30

K-Junior

15:00

Rød

4,5

3

13,5

1:00

16:00

K 16

15:00

Rød

4,5

2

9,0

0:40

15:40

K 15

15:00

Rød

4,5

2

9,0

0:40

15:40

K Master 30-34 og 35-39

15:00

Rød

4,5

3

13,5

1:05

16:05

K Master 40-44 og 45-49

15:00

Rød

4,5

3

13,5

1:05

16:05

K Master 50-54 og 55-59

15:00

Rød

4,5

3

13,5

1.10

16:10

K Master 60+

15:00

Rød

4,5

2

9,0

0:55

15:55

Premieutdeling K Elite/Jun, K 15-16, K Master og Sport kl 17:15

M Master 30-34 og 35-39

16:45

Rød

4,5

3

13,5

0:55

17:40

M Master 40-44 og 45-49

16:45

Rød

4,5

3

13,5

0:55

17:40

M Master 50-54 og 55-59

16:45

Rød

4,5

3

13,5

1:05

17:50

M Master 60+

16:45

Rød

4,5

3

13,5

1:15

18:00

Premieutdeling M Master kl 18:30

 

 

Tidsplan for NM Sprint (XCE) 6-16 år søndag 1. juli  

Øvelse

Klasse

Starttid

 

Øvelse

Klasse

Starttid

 Tempo

M 6-7

09:30

1/4 Finale

K 13-14

11:45

Tempo

K 6-7

09:30

1/4 Finale

K 13-14

11:48

Tempo

M 8-9

09:33

1/4 Finale

K 13-14

11:51

Tempo

K 8-9

09:33

1/4 Finale

K 13-14

11:54

Tempo

K 10

09:40

1/4 Finale

K 15-16

11:57

Tempo

K 11-12

09:40

1/4 Finale

K 15-16

12:00

Tempo

M 10

09:45

1/4 Finale

K 15-16

12:03

Tempo

M 11-12

09:45

1/4 Finale

K 15-16

12:06

Premieutdeling 6-12 år ca kl 10:20

 

1/4 Finale

M 13-14

12:09

 

 

 

1/4 Finale

M 13-14

12:12

Prolog

M 13-14

10:05

 

1/4 Finale

M 13-14

12:15

Prolog

K 13-14

10:25

 

1/4 Finale

M 13-14

12:18

Prolog

M 15-16

10:29

 

1/4 Finale

M 15-16

12:21

Prolog

K 15-16

10:46

 

1/4 Finale

M 15-16

12:24

 

1/4 Finale

M 15-16

12:27

1/8 Finale

M 13-14

10:55

 

1/4 Finale

M 15- 16

12:30

1/8 Finale

M 13-14

10:58

 

1/8 Finale

M 13-14

11:01

 

Semifinale

K-13-14

12:37

1/8 Finale

M 13-14

11:04

 

Semifinale

K 13-14

12:40

1/8 Finale

M 13-14

11:07

 

Semifinale

K 15-16

12:43

1/8 Finale

M 13-14

11:10

 

Semifinale

K 15-16

12:46

1/8 Finale

M 13-14

11:13

 

Semifinale

M 13-14

12:49

1/8 Finale

M 13-14

11:16

 

Semifinale

M 13-14

12:52

1/8 Finale

M 15-16

11:19

 

Semifinale

M 15-16

12:55

1/8 Finale

M 15-16

11:21

 

Semifinale

M 15-16

12:58

1/8 Finale

M 15-16

11:24

 

1/8 Finale

M 15-16

11:27

 

B-Finale

K-13-14

13:07

1/8 Finale

M 15-16

11:30

 

A-Finale

K 13-14

13:10

1/8 Finale

M 15-16

11:33

 

B-Finale

K 15-16

13:13

1/8 Finale

M 15-16

11:36

 

A-Finale

K 15-16

13:16

1/8 Finale

M 15-16

11:37

 

B-Finale

M 13-14

13:19

 

A-Finale

M 13-14

13:22

 

B-Finale

M 15-16

13:25

Premiutdeling 13-16 år ca kl 14:00

 

A-Finale

M 15-16

13:28

 

NB!! Endringer kan forekomme. Oppsettet avhenger for eksempel av antall påmeldte. Blir det endringer legger vi det ut på http://lillehammerck.no/index.php/nm-terreng-2018 og facebook-gruppen: «Norges Cup Terreng Rundbane» så raskt som mulig etter påmeldingsfristen.

Evt endringer vil bli gjennomgått på lagledermøtet.

 

Tidsplan for NM Sprint (XCE) Junior og Senior/17+ 1. juli

 

Øvelse

Klasse

Starttid

 

Øvelse

Klasse

Starttid

Prolog

K 17 +

14:15

1/4 Finale

K 17+

16:06

Prolog

M 17+

14:30

1/4 Finale

K 17+

16:09

1/4 Finale

K 17+

16:12

1/8 Finale

K 17 +

15:15

1/4 Finale

K 17+

16:15

1/8 Finale

K 17 +

15:18

1/4 Finale

M 17+

16:18

1/8 Finale

K 17 +

15:21

1/4 Finale

M 17+

16:21

1/8 Finale

K 17 +

15:24

1/4 Finale

M 17+

16:24

1/8 Finale

K 17 +

15:27

1/4 Finale

M 17+

16:27

1/8 Finale

K 17 +

15:30

1/8 Finale

K 17 +

15:33

Semifinale

K 17+

16:33

1/8 Finale

K 17 +

15:36

Semifinale

K 17+

16:36

1/8 Finale

M 17+

15:39

Semifinale

M 17+

16:39

1/8 Finale

M 17+

15:42

Semifinale

M 17+

16:42

1/8 Finale

M 17+

15:45

1/8 Finale

M 17+

15:48

B-Finale

K 17+

15:51

1/8 Finale

M 17+

15:51

A-Finale

K 17+

16:54

1/8 Finale

M 17+

15:54

B-Finale

M 17+

16:57

1/8 Finale

M 17+

15:57

A-Finale

M 17+

17:00

1/8 Finale

M 17+

16:00

Premieutdeling 17+ ca kl 17:30

 

NB!! Endringer kan forekomme. Oppsettet avhenger for eksempel av antall påmeldte. Blir det endringer legger vi det ut på http://lillehammerck.no/index.php/nm-terreng-2018 og facebook-gruppen: «Norges Cup Terreng Rundbane» så raskt som mulig etter påmeldingsfristen.

Evt endringer vil bli gjennomgått på lagledermøtet.