søndag, 09 oktober 2016 11:40

Invitasjon til sosial Hyggekveld – Vinn en bil for ei helg!

Møller Bil Lillehammer er stolt samarbeidspartner og sponsor for Lillehammer Cykleklubb og ønsker å invitere klubbens medlemmer til en uformell og hyggelig kveld med litt lek og moro, et foredrag av en av klubbens elitesyklister og så serverer vi også noe å bite i.

Sted: Møller Bil Lillehammer sine lokaler i Industrigata 52A.

Tidspunkt: Onsdag 19/10-2016 kl. 18.00

Program for kvelden:

18:00 - Oppmøte/Velkommen.

18:15 - Tobias Svendsen Foss – Foredrag. Vi er også stolte av vår ambassadør Tobias, som stakk avgårde med Laksetrøya i sesongens siste ritt og dermed vant Norgescupen sammenlagt. Han vil holde et lite foredrag om sin vei fram til i dag, og håper å kunne inspirere klubbens yngre medlemmer til videre satsning.

18:45 - Servering avpølser og brus – skikkelig sykkelmat.

19:00 - Sykkel og Bil – Quiz. Ta med mor og far på quiz. Førstepremien er å disponere en av våre demobiler en helg fra fredag ettermiddag til mandag morgen. Bilen leveres ut med full tank og ingen begrensning på kjørelengde. Om vinner vil ha Passat Alltrack, den nye TIguanen eller en helt annen av våre demobiler velger dere selv. Trøstepremier og til 2.og 3. plass.

19:30 - Kaffe og kringle – premiering og avslutning.

Grunnet bestilling av mat, setter vi pris på å få vite om du/dere kommer eller ikke.

Påmelding så snart som mulig kan skje via sms/tekstmelding til 913 55 533.

Start meldingen med «LCK navn/alder navn/alder osv på de du ønsker å melde på. Da får vi en enkel oversikt over antall og spredning i alder. Dette er et «lavterskel» tilbud og her kan man komme både ung og gammel, og man trenger ikke ha med mor og far.

Vennlig hilsen oss i Møller Bil Lillehammer.

Sist redigert søndag, 09 oktober 2016 11:42
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -